חפש ומצא את כתובת הדומיין המושלמת עבור
עסק חדש סטארט-אפ בלוג ויראלי עמותה אתר תוכן

ברוכים הבאים ל mynames רשם הדומיינים שהופך הכל לפשוט יותר.
תוכלו לרכוש אצלנו כתובות דומיין בתהליך נעים וקל, בצורה מאובטחת,
במחיר הוגן וללא הפתעות. 
אנחנו מאמינים שרכישת דומיין ברשת היא זכות בסיסית של כל אחד ואחת ומהווה את השלב הראשון ביצירת נוכחות ברשת שכולנו חברים בה.
אנחנו מזמינים אתכם לרכוש / להעביר אלינו את הדומיין שלכם ולהנות מרשם איכותי שעובד איתכם ועבורכם.

כולל מע"מ

כולל מע"מ

התהליך

עולים לאויר תוך 3 צעדים פשוטים

בוחרים כתובת דומיין

בחרו את כתובת הדומיין שמייצגת אתכם בצורה הטובה ביותר, זכרו שהכתובת שלכם תלווה אתכם שנים ארוכות ותהווה זהות אינטרנטית ייחודית שתלווה אתכם מול הגולשים שלכם. ולכן מומלץ לרכוש את הכתובות שמזוהות איתכם כדי שאחרים לא יעשו זאת.

מקימים אתר אינטרנט

לאחר רכישת הדומיין תוכלו להפנות בקלות את הדומיין שלכם לשירות האחסון / לשירות בניית האתרים שבחרתם, מיד לאחר השלמת העדכון הדומיין שלכם יציג את האתר שלכם לכל גולש מכל מקום.

מגדירים תיבת דוא"ל

כשכתובת הדוא"ל שלכם מציגה בגאון את שם הדומיין שרכשתם, התדמית העסקית שלכם תיראה מקצועית יותר ותוכלו להנות מיתרון מותגי בפעילות היום יומית שלכם. ישנם ספקי מייל רבים אליהם תוכלו להפנות את הדומיין שלכם, ולהנות מתיבות דואר ממותגות ומאובטחות.

מוצרים ושירותים משלימים

אחסון אתרים בטוח, חזק ומהיר במיוחד

כתובת דומיין מעולה, לכולם.

למי השירות מתאים? לכולם!

זה לא משנה אם אתם רוכשים דומיין לשימוש פרטי, לשימוש עסקי או אפילו עבור התחביב החדש שפיתחתם לאחרונה. השירות שלנו מתאים לכולם ומאפשר לכם לרכוש כתובות דומיין בצורה קלה ופשוטה ולהנות מממשק ניהול מתקדם, יעיל, נוח שיאפשר לכם לנהל את כתובות הדומיין שלכם בקלות וביעילות.

מוצרים ושירותים משלימים

היתרונות ברישום דומיין אצלנו

בכל רישום דומיין, תקבלו כחלק מהעסקה המון פיצ'רים ותוספות, ובינהם:

ניהול DNS

אנחנו מציעים לכם את ממשק ניהול הDNS המתקדם שלנו ! פיתחנו עבורכם ממשק ייחודי שיאפשר לכם לנהל את רשומות הDNS של הדומיין שלכם בצורה הנוחה והפשוטה ביותר, בעזרת הממשק המתקדם שלנו תוכלו לבצע הפניות, ליצור הפניות שונות לפי בחירתכם וכל זאת בממשק נוח ומהיר ביותר.

הפניות דוא"ל

בקרוב: רוצים להמשיך לעבוד עם תיבת המייל הנוכחית שלכם ועדיין להנות מכתובת דוא"ל שמבוססת על הדומיין שלכם? הפנית דוא"ל מעולם לא הייתה פשוטה יותר! בעזרת המערכת המתקדמת שלנו תוכלו ליצור בקלות ובמהירות הפניית מייל מכתובת הדומיין החדשה שלכם לכתובת המייל הישנה שלכם, כך תוכלו להנות מכתובת מייל ממותגת ייחודית וכל זאת ללא כל עלות .

DNSSEC

אנחנו מספקים לכם את האפשרות להפעיל ולהגדיר שכבת אבטחה מתקדמת מבוססת על יישום של חתימה דיגיטלית על גבי המידע של מערכת ה-DNS. הפעלת DNSSEC מייצרת חתימה דיגיטלית המאשרת שמידע ה-DNS לגבי שמות המתחם שהצטרפו למערכת הגיע ממקור מוסמך ולא שונה בדרך. בנוסף, חוסם DNSSEC את האפשרות לזייף את המידע לגבי שם מתחם שנחתם דיגיטלית.

נעילת מעבר

כשהדומיין שלכם נמצא אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שהוא בידיים טובות. בנוסף אנו מפעילים כמובן שירות נעילת דומיין שחוסם את האפשרות לניסיונות גניבה של הדומיין שלכם והעברתו במחטף לרשם אחר.

תמיכה ב IPv6

ממשק ניהול ה DNS המתקדם שלנו מספק תמיכה בכתובות IPv6 ומאפשר הגדרה של הפניה לכתובת זו בקלות ובמהירות. כתובות IPv6 מאפשרות הגדרה של כתובת IP ייחודית לכל אתר ושרת, ובנוסף לכך ארגונים בינלאומיים שונים מתארים אף הם שיפור משמעותי בביצועים בשל יכולות הניתוב המשופרות על ידי שימוש בכתובות אלו.

שאלות נפוצות

יש לכם שאלות? לנו יש את התשובות!

אנחנו מציעים את ממשק ניהול הדומיינים המתקדם והחדשני בישראל, ניתן לרשום את הדומיין שלכם בקלות, לנהל אותו עם מגוון רחב של אפשרויות מתקדמות ואפילו פעולת החידוש פשוטה מתמיד.

אנחנו מאמינים שרישום דומיין היא הפעולה הראשונה ליצירת נוכחות ברשת, שזו זכות בסיסית של כל אחד ואחת, לכן אנחנו עושים את הכל כדי להנגיש את פעולת רישום וניהול הדומיין גם בהיבט הכלכלי, וגם בהיבט הטכנולוגי ולכן אנו מציעים ונמשיך להציע מחיר הוגן עבור רישום הדומיינים שלכם.

קבוצת דרוביט רייד בע"מ היא אחת מחברות האינטרנט המובילות בישראל ומכילה בתוכה מגוון גדול של מותגים ומוצרי רשת מובילים. הרעיון להקים רשם דומיינים עלה מתוך קושי שזיהנו אצל מגוון לקוחות שלנו שנתקלו בבעיות שונות עם רישום וניהול הדומיינים שלהם, המטרה של Mynames היא להציע חוויה מושלמת ונעימה שתאפשר לכל אחד לרשום ולנהל את הדומיינים שלו בקלות וביעילות.

מערכת טיקטים חכמה

המערכת שלנו מיועדת לשימוש עצמי ונבנתה על מנת לאפשר לכל אחד ואחת לתפעלה בעצמו בצורה קלה ופשוטה. אם בכל זאת נתקלתם בשאלה תוכלו לפתוח פניית שירות שתענה ע"י נציג שירות של חברתנו שישמח לתת לכם מענה.